Likstas un nedienas pandēmijas straujās izplatības dēļ arī iet plašumā sadzīves jomās – kultūras un sporta.
Uz nenoteiktu termiņu ir atcelts novada čempionāts dambretē. Medaļas vēl tapšanas stadijā arī IDK "Mārtiņš" organizētajam un realizētajam novada čempionātam dambretes uzdevumu risināšanā. Bet konkurss noslēdzās 1. novembrī, un zināmi tā laureāti. Ar visiem deviņiem uzdevumiem – pozīcijām – ātri un prasmīgi galā tika saikavietis Juris Indāns, iegūstot maksimālo punktu skaitu. Tikai sīkas kļūmītes dēļ ar otro vietu jāsamierinās aronietim Dzintaram Vilciņam. Savu spēju robežās startēja novada čempione madoniete Ilze Priedīte, kļūstot par trešo laureāti.
Tiklīdz radīsies uzlabojumi cīņā ar "nelaipno vīrusu", notiks šā gada čempionāts, kaut arī kalendārajā nākamajā gadā.
04.11.2020.