CESVAINES bērnu un jauniešu centrā arī tagad, „Covid-19" izraisītās pandēmijas laikā, pamazām notiek darbošanās.
– Darbojamies individuāli, nelaižam visus reizē iekšā. Protams, nav tādas plūsmas, kā bija, jo šobrīd 7.-12. klašu grupā mācības notiek attālināti un jaunieši vairāk dzīvojas pa māju. Taču pastāvīgie centra apmeklētāji ienāk gan, – atzina Cesvaines bērnu un jauniešu centra vadītāja Inga Bekasova.
– Kopā pamācāmies, uz Helovīnu gatavojām dekorus un maskas. Tagad pievērsīsimies Latvijas dzimšanas dienai. Bet skaidrs, ka cenšamies pirmām kārtām ievērot drošību un piesardzību.
Taču priecīga ziņa ir tā, ka Cesvaines skeitparkā ar Cesvaines novada domes finansējumu pabeigti remontdarbi. Atjaunots rampas segums, kur tas bija bojāts, novērsti laika gaitā radušies defekti. Līdz ar to Cesvaines jaunieši, ievērojot valstī noteiktos „Covid-19" piesardzības pasākumus, ir aicināti izmantot saulainās rudens dienas sportiskām aktivitātēm skeitparkā. Tā tiešām ir lieliska iespēja darboties svaigā gaisā!
03.11.2020.