Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: sods par sejas maskas nelietošanu

Redakcija

Autors • 02.11.2020.

Burtu lielums

Vai ir dzirdēts fakts, ka no 20. novembra tiks brīdināti vai sodīti ar naudas sodu no 10 līdz 50 eiro tie cilvēki, kuri noteiktajās vietās nelietos sejas maskas? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aiga no Mētrienas: – Es biju dzirdējusi, ka šāds lēmums ir pieņemts, tikai datumu, no kura tas stāsies spēkā, īsti nezināju. Varbūt uz daļu cilvēku, kuri citādi nesaprot, tas arī nostrādās. Kaut kādā veidā jau tas vīruss ir jāietekmē, lai neiet plašumā.

Aivars no Madonas: – Jā, zinu un vērtēju to negatīvi, jo ne visiem cilvēkiem ir nauda, lai tās iegādātos. Piemēram, man ir jāizvēlas, vai pirkt maizes kukulīti vai masku. Un es, protams, pērku maizi. „Maxima", piemēram, 5 maskas maksā 8,99 eiro. Pašvaldībai vajadzētu ar maskām nodrošināt tos, kuri nevar tās iegādāties.

Jurita no Madonas: – Jā, zinu, bet to tik viennozīmīgi nevērtēju. Uz masku iepakojuma jau rakstīts, ka tā simtprocentīgi neaizsargā. Es nedomāju, ka soda nauda kaut kā šo problēmu novērsīs. Manuprāt, Madonā cilvēki tā nedrūzmējas, pārsvarā ievēro distanci, un te tā nav tik aktuāla problēma.

Ansis no Madonas: – Jā, dzirdēts ir, un domāju, ka tas ir pareizi, jo kā citādi cilvēkus, kuri neievēro noteikumus, lai disciplinē. Ir jau arī tepat Madonā cilvēki, kuri ir neapzinīgi un maskas nelieto.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


03.11.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px