Šajās dienās, kad novadā ir saņemti vairāki pozitīvi testi par inficēšanos ar „Covid-19", arī redakcijā atskan satrauktu lasītāju zvani.
Par situāciju Madonas novada pašvaldības administrācijā jau esam informējuši, bet ir vēl jautājumi par citām iespējamām saslimšanas vietām, kā, piemēram, SIA „Baltic Block".
Vakar rīta pusē sazvanījos ar SIA „Baltic Block" komercdirektoru Andri Dombrovski, un viņš apstiprināja, ka uzņēmumā ir tikusi konstatēta saslimšana ar „Covid-19".
– Situācija šobrīd ir šāda: viens cilvēks, kas saslima pirmais, ir jau atveseļojies. Divi šobrīd ārstējas. Viens no viņiem ar vidēji smagu slimības gaitu ārstējas stacionārā.
Visi uzņēmuma darbinieki pirmdien ir nodevuši testus „Gulbja laboratorijā", un pēc mūsu prognozēm mums vairs nevajadzētu būt saslimušo, jo tie cilvēki, kas bija tiešā saskarsmē ar saslimušajiem, testus nodeva jau agrāk, un tie bija negatīvi. Līdz ar to mums ir cerības, ka esam vīrusu lokalizējuši.
28.10.2020.