Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pašvaldības administrācijā situācija tiek kontrolēta

BAIBA MIGLONE

Autors • 26.10.2020.

Burtu lielums

Sakarā ar trešdien atklāto inficēšanos ar „Covid-19" ceturtdien tika slēgta Madonas novada pašvaldības administrācijas ēka, un domes darbinieki uzsāka darbu attālinātā režīmā.

– Piektdien visiem Madonas novada pašvaldības administrācijas darbiniekiem un administrācijai pietuvinātajām personām tika veikti siekalu testi. No veiktajiem testiem četri bija pozitīvi. Tas nozīmē, ka kopā ar iepriekš uzrādīto pozitīvo testu ir piecas inficētas personas, – vakarrīt sazvanīts „Staru" informēja Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs. – Visi viņi ir karantīnā, tāpat arī viņiem pietuvinātās personas. Tie, kuriem tests bija negatīvs, maksimāli strādā attālināti. Ir arī citās iestādēs apzinātas kontaktpersonas, kuras bija ciešā kontaktā ar šīm, un arī tās nozīmētas karantīnā. Principā situācija attiecībā uz pašvaldības administrāciju un iestādēm tiek kontrolēta.

Ir arī gadījumi, kas nav saistīti ar pašvaldības administrāciju, bet par to man informācijas nav. Manuprāt, ļoti labi, ka pašvaldības administrācijā mēs varējām tik ātri reaģēt uz pirmo saslimšanas gadījumu. Pasūtījām šos simt siekalu testus. Ja mēs vēl kādu nedēļu nezinātu par saslimšanu, rezultāti varētu būt daudz kritiskāki. Esmu runājis arī ar Slimību profilakses un kontroles centru, ka pēc nedēļas mēs varētu uztaisīt atkārtotu testu. Mēģinām rīkoties pragmatiski, lai slimība neizplatītos. Katrā ziņā sekosim, kā situācija attīstīsies turpmāk.


27.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px