CESVAINĒ gandrīz noslēgušās projekta „Cesvaines vērtību lāde" aktivitātes.
Sestdien, 24. oktobrī, vēl plānota pēdējā projekta „Cesvaines vērtību lāde" nodarbība Cesvaines Mūzikas un mākslas skolas telpās Celtnieku ielā 1 no pulksten 9 līdz 15. Uz to aicināti tie, kuriem ir interese darboties ar mālu Sanitas Ozolas vadībā. Jāpiebilst gan, ka saistībā ar „Covid-19" izplatību šoreiz uz nodarbību aicinām tikai vietējos, – teic projekta vadītāja Sandra Briede.
Viņa atceras pirmo nodarbību 23. jūlijā, kad „Divu torņu" pagalmā notika māla darbnīca Sanitas Ozolas vadībā. – Piedalījās 75 dalībnieki, 41 no tiem bija cesvainieši. Dalībnieki bija atbraukuši no Rīgas, Liepājas, Priekuļiem, Ērgļiem, Madonas, Dzelzavas, Jelgavas, Barkavas, Sarkaņiem un Vaidavas. Viens dalībnieks bija no Beļģijas, bet viena meitene – no Filipīnām.
25. jūlijā pilsētas svētku ietvaros un arī 15.-16. augustā rokdarbu studijā Pils ielā 4 notika augu paklāju aušanas nodarbības Vandas Podiņas vadībā. Tajā piedalījās 25 dalībnieki no Cesvaines, Madonas, Gulbenes, Ļaudonas, Rīgas, Jelgavas, Mārcienas, Jaunkalsnavas, Ērgļiem un Liezēres. Daži dalībnieki izmantoja iespēju un auda vairākas dienas.
Savukārt 14., 15. un 16. augustā rokdarbu studijā Pils ielā 4 Sandras Briedes vadībā notika krustdūrienā izšūtu apsveikuma kartīšu izgatavošana, kad piedalījās 28 dalībnieki no Cesvaines, Dzelzavas, Madonas, Lubānas un Liezēres.
23.10.2020.