Astotajā jauniešu uzņēmējdarbības konkursā „Laukiem būt!" savas biznesa idejas iesniedza rekordliels jauniešu skaits – 68. Finālā tikās 18 labākie, kuri izturēja žūrijas jautājumus, prezentējot savu biznesa ideju.
Starp viņiem bija LĪNA APSĪTE no Ļaudonas pagasta „Jaunancīšiem", kas par biznesa ideju „Coconut Cup" finālā dalīja 4. un 5. vietu, iegūstot 400 eiro naudas balvu. Līna gatavo kokosriekstu traukus, kokosriekstu eļļu, kā arī kokosriekstu miltus, ko, izveidojot sadarbību ar beziepakojuma veikaliem, vēlas pārdot.
– Šobrīd esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, bet ideja par kokosriekstu traukiem man dzima vēl pirms konkursa, – aicināta uz sarunu, atzīst Līna. – Ieraugot konkursa nolikumu, nolēmu piedalīties. Reizi nedēļā apmeklēju nodarbības, kas bija noderīgas. Iepazinos ar jauniem cilvēkiem, kas arī bija interesanti, jo vairāk tāpēc, ka neesmu vietējā. Pats sarežģītākais bija uzrakstīt biznesa plānu un savu ideju prezentēt, par to pārliecināt žūriju.
Vaicāta raksturot savu piedāvājumu, Līna pastāsta, ka traukus izgrebj no kokosriekstu čaulas. Pēc tam čaula tiek apstrādāta, tiek radīti trauki garšvielām, kokteiļiem vai desertam. Trauku izmēri ir dažādi, no lielākajiem kokosriekstiem top deserta trauki, mazākie noder garšvielām, bet garenie trauki piemēroti kokteiļiem.
– Traukus pārdodu internetā. Latvieši īsti nav mana mērķauditorija, vienīgi uz Ziemassvētkiem tautieši sarosās. Latvieši ir praktiskāki un pieraduši pie „Maximas" krūzēm, ko, ieskrienot veikalā, lēti var nopirkt. Ikdienā manus traukus iegādājas ārzemnieki, – bilst Līna. – Grūtniecības pēdējos mēnešos, kad man īsti nebija vairs spēka un motivācijas traukus ražot, pēkšņi sarosījās Amerikas klienti un ātri izpirka visu veikalu. Vajadzēja pat pieslēgties un lūgt palīdzību savam vīram. Katrā ziņā darbs ar kokosriekstiem mīnusus nenes, jo no tā paša rieksta gatavoju arī eļļu un miltus. Pagaidām pārdodu tikai traukus, bet zudumā no izejvielām nekas neiet.
Līna atklāj, ka par naudas balvu bija plānots iegādāties eļļas spiedi, blenderi, bet viņa iegādājās smilšpapīrus, urbjus, vasku, eļļas un citas lietas, kas nepieciešamas tieši trauku izgatavošanai.
Vaicāta, kā ienāca prātā skatu vērst uz kokosriekstiem, Līna stāsta, ka pirms tam strādāja par šefpavāri restorānos un allaž ir pievērsusi uzmanību ēdienu traukiem: – Internetā biju redzējusi, ka traukus var gatavot no kokosrieksta, un tas man likās interesanti. Sižetā redzēju, ka no Taizemes tiek iepirkti jau izgrebti kokosrieksti un tad tie nedaudz tiek personalizēti. Es gribēju šo procesu virzīt citādāk – vēlējos izgatavot kokteiļu glāzes un mēģināju visu pa savam. Atradu oriģinālu pieeju un dizainu, lai traukos varētu skaisti pasniegt ēdienu.
Taujāta par rezultātu un ieguldīto laiku, Līna norāda, ka dienā, ja nav kādas aizķeršanās, var izveidot astoņus traukus.
– Kad mazulis paaugsies, šo lietu turpināšu, iespējams, darba lauku arī paplašināšu, – vēstī meistare. – Katrā ziņā vēlos darboties ar traukiem un pie virtuves tēmas palikt. Traukus gatavoju darbnīcā, kur strādā vīrs. Andis savulaik piedalījās konkursā „Laukiem būt!" un tajā ieguva atspērienu loku izgatavošanai. Ar savām rokām viņš darina laminētus koka lokus, kas Latvijā uzskatāma par salīdzinoši ekskluzīvu nišu.
Jautāta, vai savus traukus Līna lieto arī ģimenes vajadzībām, meistare atbild apstiprinoši: – Vislabāk man patīk trauki garšvielām. Mājās daudz gatavojam, līdz ar to šie trauki ir apgrozībā. Kad atbrauc draugi, izmantojam arī deserta traukus, nereti pasniedzam kokosriekstu traukos kokteiļus. Tad vienmēr visi priecājas, jo šajos traukos ēdiens izskatās daudz efektīgāk. Traukus mazgājam remdenā ūdenī, un, tā kā tie ir apstrādāti ar minerāleļļu un bišu vasku, ēdiena smaržas tiem nepielīp. Trauki ir ērti cilvēkiem, kas rūpējas par vidi, jo citus resursus to kopšana nepatērē.
23.10.2020.