Šodien, 21. oktobrī, amatpersonas, būvnieki un pašvaldību pārstāvji atklās atjaunoto reģionālā autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)-Madona-Gulbene (P37) posmu no Aiviekstes līdz Sauleskalnam un jaunizbūvēto tiltu pār Aronas upi Mārcienā.
Pulksten 13.30 Aiviekstē pie Madonas novada robežas tiks atklāts atjaunotais ceļa posms, savukārt tilta svinīgā atklāšana notiks pulksten 14.30 Mārcienā.
Pasākumos piedalīsies VAS „Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, vietējo pašvaldību – Kalsnavas un Mārcienas pagasta pārvalžu – vadītāji Artis Mūrmanis un Edgars Lācis, kā arī būvnieku – SIA „YIT Infra Latvija" un SIA „Rīgas tilti" – pārstāvji, būvuzraugi, projektētāji.
21.10.2020.