Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atklās atjaunoto valsts autoceļa posmu un jaunizbūvēto tiltu

BAIBA MIGLONE

Autors • 20.10.2020.

Burtu lielums

Šodien, 21. oktobrī, amatpersonas, būvnieki un pašvaldību pārstāvji atklās atjaunoto reģionālā autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)-Madona-Gulbene (P37) posmu no Aiviekstes līdz Sauleskalnam un jaunizbūvēto tiltu pār Aronas upi Mārcienā.

Pulksten 13.30 Aiviekstē pie Madonas novada robežas tiks atklāts atjaunotais ceļa posms, savukārt tilta svinīgā atklāšana notiks pulksten 14.30 Mārcienā.
Pasākumos piedalīsies VAS „Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, vietējo pašvaldību – Kalsnavas un Mārcienas pagasta pārvalžu – vadītāji Artis Mūrmanis un Edgars Lācis, kā arī būvnieku – SIA „YIT Infra Latvija" un SIA „Rīgas tilti" – pārstāvji, būvuzraugi, projektētāji.


21.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px