Tuvojoties 25. datumam, ik pa brīdim redakcijā atskan telefona zvans, kad zvanītājs drošības labad pārjautā – vai ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus Madonas pilsētā drīkst atkal nodot papīra formātā, iemetot pastkastītē, kas ir katrā daudzdzīvokļu mājā?
AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks, vaicāts par ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošanas kārtību, uzsver, ka to nodošana papīra formātā tikusi atjaunota uzreiz pēc valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām. Valdības šāgada 21. aprīļa sēdē apstiprinātie grozījumi vairākos Ministru kabineta noteikumos, kas stājās spēkā 23. aprīlī, attiecās tikai uz ārkārtējās situācijas laiku, paredzot, ka ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus šajā laikā varēs nodot tikai elektroniski vai telefoniski.
AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks, skaidrojot situāciju, aicina visus, kam vien tas iespējams, pāriet uz mūsdienīgākiem saziņas veidiem.
Vislabāk skaitītāju rādījumus esot nodot, reģistrējoties mājaslapā www.madonasudens.lv. Pirms tam var sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, kas visu izskaidros un atbildēs uz konkrētiem jautājumiem, lai pieslēgšanās būtu veiksmīga un tādā veidā varētu noziņot ūdens skaitītāju rādījumus arī turpmāk, atsakoties no papīra formāta. Turklāt, reģistrējoties un pieslēdzoties mājaslapā, ir pieejama arī vispusīga informācija, katrs, piemēram, var uzzināt un salīdzināt ūdens patēriņu ilgākā periodā.
Rādījumus iespējams arī paziņot, nosūtot īsziņu uz e-pastu [email protected], pie tam automātiski tiks saņemta atbilde par e-pasta saņemšanu, vai arī tos nodot papīra formātā, un tikai tad, kad visas šīs iespējas izsmeltas, – pa telefonu.
20.10.2020.