Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem otro gadu ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas 2020.
Madonas Valsts ģimnāzijā Erasmus+ dienas norisināsies 15. un 16. oktobrī. Pirmajā dienā projekta „Sports – aktīvs dzīvesveids" dalībnieki piedalīsies sportiskās aktivitātēs Madonas sporta hallē, iesaistot tajās arī skolēnus, kuriem nav bijis iespējas piedalīties projekta norisēs. Neraugoties uz to, ka 11. klasei ceturtdien paredzētas attālinātas mācības, projektā iesaistītie apsolījušies ieceri atbalstīt.
Savukārt piektdien, 16. oktobrī, ģimnāzijas radiomezglā varēs dzirdēt atziņas no darbības projektā un mobilitātēm, kad projekta dalībnieki dalīsies pieredzē par redzēto un iepazīto citviet.
Jāpiebilst, ka Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi un skolotāji projekta ietvaros pabija trijās partnervalstīs, „Covid-19" izraisītās pandēmijas dēļ nenotika plānotais brauciens uz Čehiju. 2019. gada februārī madonieši pie sevis uzņēma skolēnus un skolotājus no Grieķijas, Čehijas, Ungārijas un Lietuvas.
Kā informē Madonas Valsts ģimnāzijas direktore Vanda Maderniece, projekta laiks ir pagarināts, tā noslēgums Madonas Valsts ģimnāzijā plānots 10. decembrī, kad iecerēta apkopojoša konference.
14.10.2020.