– Vai jūs nākamajam gadam abonēsit laikrakstus un žurnālus vai jaunumus uzzināt no citiem informācijas avotiem? – sākoties preses izdevumu abonēšanas kampaņai, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Līga no Ošupes pagasta: – Jaunumus galvenokārt uzzinu internetā, tai skaitā tur izlasu arī „Staru", kur ir diezgan vispusīgi aptverts Madonas reģionā notiekošais. Katrā ziņā tematika ir pietiekami vispusīga. Tāpat regulāri skatos LTV ziņu raidījumu „Panorāma".
Madoniete Vita: – Preses izdevumus drukātā formātā neabonēju un arī nepērku. Tagad jau galvenais ziņu avots ir internets, kur pārskatu svarīgākos un interesantākos jaunumus, kā arī tur šad tad palasu „Staru", lai uzzinātu vietējās aktualitātes.
Madonietis Henrihs: – Visu, kas interesē, izlasu internetā. Savukārt „Staru" beidzamo reizi lasīju pirms kādiem diviem mēnešiem. Visvairāk mani gan interesē, kas notiek pašu miestā.
Madoniete Laima: – Es katru mēnesi pērku žurnālu „100 Labi Padomi". Tajā mani interesē viss. Daudz jaunumu, izmantojot Google, uzzinu internetā, „Delfos" un citās mājaslapās, tāpat skatos ziņu raidījumus televīzijā. No Krievijas kanāliem skatos RTR, kur plašāk var uzzināt par notikumiem pasaulē. Mani ļoti interesē notiekošais Anglijā, kur jau daudzus gadus dzīvo meita ar ģimeni.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
07.10.2020.