Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Kad atkal jābrauc ciemos

MĀRTIŅŠ ŠULMANIS, vīru kora "Gaiziņš" dalībnieks

Autors • 06.10.2020.

Burtu lielums

jau visiem koriem, arī Carnikavas novada sieviešu korim "Undīne" bija pienākusi kārtējā jubilejas reize – šoreiz četrdesmitā.

Pasākums, uz kuru uzaicināto draugu pulkā bija arī Bērzaunes pagasta vīru koris "Gaiziņš",
bija ieplānots jau šā gada janvārī, taču tika atcelts uz pavasari. Tad pandēmija ieviesa savas korekcijas, un visi plānotie pasākumi tika atcelti. Septembra pēdējā
sestdienā tas varēja notikt Rīgā, kultūras nama "Ziemeļblāzma" skaistajās īrētajās telpās, un gaiziņieši sveikt savas dziesmu kolēģes 40 gadu kora jubilejā devās uz Rīgu, pa ceļam paņemot arī kolēģus no "Staburaga" vīru kora. Apsveikuma dziesmā "Vecie zvejnieki" viņiem piebiedrojās arī Krimuldas vīru kora "Vecie draugi" dalībnieki. Citi jubilāru sveicēji gan aprobežojās tikai ar pārstāvju sveicieniem, ziediem un
dāvanām.
Skaistās kleitās tērptās jubilāres sniedza jauku koncertu pie galdiņiem sēdošajiem, kuri bija piepildījuši visu lielo zāli.
Šādas kopā sanākšanas daudziem paliek atmiņā uz visu turpmāko dzīvi.


07.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px