Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vakcinēšanās pret gripu

Redakcija

Autors • 29.09.2020.

Burtu lielums

Vai jūs šoruden vakcinēsities pret gripu, un kā jūs stiprināt savu imunitāti? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ļaudonietis Valdis: – Man imunitāte ir pa pirmo! To stiprina medus, dzērvenes, avenes, āboli; arī odi, kuru šogad gan bija mazāk. Kurš pensionārs drīkst slimot? Slimot var tikai tie, kam vajadzīga slimības lapa. Potējies esmu tikai reizi, kad biju uz operāciju, bet vairāk vakcinēties neietilpst manos plānos.

Madoniete Vera: – Jā, es potējos jau trīs gadus, un arī šogad 5. septembrī kopā ar māsu vakcinējāmies pret gripu. Ja arī gadās saaukstēties, slimība norisinās vieglākā formā un nerodas komplikācijas. Es to arī iesaku darīt citiem. Protams, lietoju arī ķiplokus, čili piparus jeb visu to aso. Tāpat nevajag aizmirst dzērvenes, kas ir ļoti veselīgas, un Latvijas ābolus.

Madoniete Ludmila: – Vēl neesmu izlēmusi, vai šogad potēšos pret gripu. Ja pensionāriem būs kādas atlaides, tad, iespējams, potēšos. Lai nesaslimtu, mazāk staigāju pa veikaliem. Tāpat lietoju ķiplokus un visu pārējo, ko iesaka imunitātes stiprināšanai.

Ārija no Ērgļiem: – Es potējos katru gadu. Tas palīdz un arī saslimstot vieglāk to pārlaist. Ļoti daudz lietoju arī ķiplokus, ziemā dzeru ingvera tēju, tāpat piparmētru tēju, reizēm lietoju kurkumu un sekoju citiem jaunākajiem mediķu ieteikumiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


30.09.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px