Pirmdien „Latvijas Vēstnesī" tika izsludināti Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultāti.
–
Vai jūs sekojat līdzi varas maiņai valsts galvaspilsētā un ko novēlētu
jaunievēlētajiem deputātiem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem
cilvēkiem.
Madonietis Valdis: – Bišķīt līdzi sekoju, jo Rīga jau tomēr mums ir galva. Domāju, ka jaunievēlētajiem deputātiem būs grūti un arī kritizētāju būs jūra. Manuprāt, tur kaut kā galīgi greizi tā lieta bija aizgājusi. Novēlu strādāt tā, lai Rīga patiešām būtu latviska. Un Madona arī. Ja veikalā uzstājīgi prasa runāt krieviski jau trešā paaudze, tā tomēr ir necieņa pret savu valsti.
Madonietis Henrihs: – Mani neinteresē ne Rīga, ne arī jaunievēlētie Rīgas domes deputāti. Rīga nav Latvija, krievu miests vien ir.
Zigfrīds no Viļakas: – Es par to neinteresējos. Ko mums Rīga var dot? Man svarīgi, kas notiek manā pagastā. Protams, esmu dzirdējis, ka Rīgas domē notiks varas maiņa. Mans vēlējums – lai Rīga ir skaista, sakopta, attīstās un piesaista daudz tūristu!
Madoniete Mārīte: – Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām līdzi sekoju, zinu, ka pie varas nākuši citi politiskie spēki. Tas ir labi, ka uzvarēja tā saucamās latviskās partijas, kuras varbūt spēs ienest pozitīvas izmaiņas un strādāt godīgāk.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
23.09.2020.