Svētdien, 20. septembrī, Madonas sporta hallē pulcējās jaunās volejbolistes, lai cīnītos par „Madonas BJSS – 60" kausu trijās vecuma grupās.
Aizvadītās spēles bija labs gatavošanās posms Latvijas jaunatnes čempionātam, kas mūsu komandām sāksies jau oktobra sākumā Aizputē. Līdz šim labākie panākumi Latvijas čempionātā Madonas volejbolistēm ir divas sudraba un trīs bronzas medaļas.
U-13 grupā tika izspēlēti 5 seti ar 2 meiteņu četriniekiem. Labākās bija Gulbenes BJSS spēlētājas, kas uzvarēja visās spēlēs, aiz sevis atstājot Madonas/Barkavas un Madonas BJSS komandas, kur par labākajām spēlētājām atzina Agati Cēpuri un Danielu Santalovu.
U-17 grupā kausu ieguva un pārākas bija madonietes, kas ar 2-1 pieveica Gulbeni un ar 3-0 pārspēja Rēzekni. Labākā Madonas spēlētāja – Agnese Romule.
U-19 grupā madonietes dramatiskā cīņā 1-2 zaudēja Gulbenei un ar 0-3 piekāpās Rēzeknei. Mūsu komandas labākā spēlētāja – Agnese Aizpuriete.
Veiksmi mūsu jaunajām volejbolistēm turpmākajās sacensībās!
23.09.2020.