Sestdien, 26. septembrī, pulksten 10 Madonas pilsētas vidusskolā ritēs Latvijas Universitātes Madonas filiāles jaunā studiju gada atklāšanas pasākums.
Filiāles direktore Lolita Kostjukova īpaši lepojas ar pirmkursniekiem – 18 sporta treneriem un 18 pirmsskolas skolotājiem, kas nāk no tuvas un attālākas apkārtnes.
Labos laikapstākļos svinīgais pasākums plānots ārpus telpām, pie skolas.
Būs svētku uzrunas, visu trīsdesmit sešu pirmā kursa studentu sveikšana, muzikāls priekšnesums un fotografēšanās.
Pasākumā aicināts piedalīties Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, izglītības un jaunatnes lietu komitejas priekšsēdētāja Valda Kļaviņa, izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, LU rektors Indulis Muižnieks, Madona spilsētās vidusskolas direktore Inese Strode, Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis, abu studiju programmu direktori un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.
Pēc svinīgā pasākuma docentam R. Parandjukam jau plānota lekcija pie 1. kursa „Sporta treneriem".
LU Madonas filiālē kopumā studē 150 studenti (pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās „Pirmsskolas izglītības skolotājs" un „Sporta treneris"), kā arī divdesmit pieci „Pedagoģiskās darbības pamati" kursa klausītāji.
– Lai mums vērtībām bagāts jaunais Zinību gads! – novēl filiāles direktore Lolita Kostjukova.
22.09.2020.