Pēc ilgāka pārtraukuma, ko radīja valstī ieviestā ārkārtējā situācija sakarā ar „Covid-19", rīt, 17. septembrī, tiks atsāktas ALFA kursa nodarbības Madonā.
Tikšanās notiks ceturtdienu vakaros katoļu draudzes mājā no pulksten 18.30 līdz 21. Kā informē ALFA kursa administratore Ilvija Ozoliņa, šo kursu apmeklē 13 dalībnieki. Nodarbībās plānots apskatīt tādas tēmas kā: "Kāpēc un kā man lasīt Bībeli?", "Kā Dievs mūs vada?", "Kas ir Svētais Gars?" un vēl citas. Lekcijas vadīs priesteris Māris Ozoliņš, kā arī pieaicinātie vieslektori un draudzes pārstāvji. Katrā tikšanās reizē ALFA kursa dalībnieki baudīs garšīgas, uz vietas gatavotas vakariņas. Muzikālo pavadījumu ar slavēšanas dziesmām nodrošinās Dace Sināte. Interesantākā ALFA kursa daļa – nedēļas nogale – ritēs 3., 4. oktobrī Kalna skolā. Divu dienu garumā tad varēs klausīties lekcijas, slavēt, dalīties savā pieredzē. Kursa noslēgums plānots 29. oktobrī.
Jauniem dalībniekiem uz iesākto nav iespēja pievienoties, taču jaunus dalībniekus ALFA komanda gaidīs nākamajā šī kursa sezonā.
16.09.2020.