Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Top Gun” vasaras pieredze un izaicinājumi

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 07.09.2020.

“Top Gun” vasaras pieredze un izaicinājumi
Burtu lielums

29. un 30. augustā Jelgavā, Pasta salā, notika Latvijas profesionālās 3 × 3 basketbola līgas „Top Gun" vasaras posma sestais turnīrs. Tika noskaidrotas vēl divas komandas, kas kvalificēsies septembrī tirdzniecības centrā „Akropole" paredzētajam vasaras seriāla finālposmam.

Uz Jelgavu devās divas mūsu komandas – „BK Madona/BJSS" (L. Lazdiņš, K. Bitels, E. Skuja, D. Sakne) un „BK 3 × 3 Madona" (J. Eglītis, J. Mednis, A. Škute, M. Kalniņš), kas ir iespēja nopietni iesaistīties FIBA 3 × 3 basketbola apritē, labāk sagatavoties „klasiskā" basketbola sezonai (LBL3), lieli sportiskie mērķi un interesanti pavadīta vasara – „Top Gun" turnīros iegūta pieredze.

„BK Madona/BJSS" pirmajā spēlē izcīnīja ļoti svarīgu un pārliecinošu uzvaru 21 : 13 pret Valmiera Glass VIA-2, bet savstarpējā spēlē pret „BK 3 × 3 Madona" zaudējums 10 : 21, zaudējums „Bauerfeind" (Lielvārde) 16 : 21 un ļoti saspringtā spēlē zaudējums „East-Ball" (Rīga) 16 : 18. Svētdien 1/4 finālā zaudējums 16 : 21 Mārupes komandai.
„BK 3 × 3 Madona" pirmajā spēlē uzvara pret „East-Ball" 18 : 16, uzvara pret „BK Madona/BJSS" 21 : 10, sekoja sāpīgs zaudējums Valmiera Glass VIA-2 12 : 14 un vēl „trakāks" zaudējums papildlaikā komandai „Bauerfeind" 19 : 20. Svētdien 1/4 finālā uzvara pār VEF BA Valkā/VJCĢ 21 : 11. Taču 1/2 finālspēlē neizdevās sarūpēt pārsteigumu pret Mārupes komandu un zaudējums 15 : 21.
Finālspēlē „3 × 3 Jelgava" (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs), kas arī ir Latvijas otrā izlase, ar 21 : 9 revanšējās „Mārupei" (Lauris Bērziņš, Elvijs Frīdenbergs, Nauris Metnieks, Niks Niklāvs Višņecičs) par sestdien grupas turnīrā piedzīvoto zaudējumu 17 : 18. Pirms tam pusfinālā „Mārupe" – „3 × 3 Madona" 21 : 15, „3 × 3 Jelgava" – „Bauerfeind" 20 : 16. Ceturtdaļfinālā: „Mārupe" – BK „Madona"/BJSS 21 : 16, BK „3 × 3 Madona" – „VEF BA Valkā" 21 : 11, „3 × 3 Jelgava" – „East Ball" 21 : 5, „Bauerfeind" – „Ādaži" 21 : 13.
Latvijas 3 × 3 Basketbola līgas turnīru seriāla „Top Gun" vasaras pirmajā posmā Ventspilī uzvarēja BK „Saldus", otrajā posmā Saldū pirmo vietu izcīnīja „Ķekava", trešajā posmā Rēzeknē labākā bija BK „3 × 3 Madona", ceturtajā posmā Liepājā vēlreiz uzvarēja „Ķekava", bet piektajā posmā Ogrē – „Mārupe". Tiesības spēlēt ziemas sezonas pamatturnīrā jau nodrošinājušas arī komandas „3 × 3 Jelgava", RSU, „Latvijas Universitāte", „Supertuss", „Kandava/Anzāģe" un „Bauerfeind".
„Top Gun" spēles tiešraidē var redzēt LBS YouTube kanālā. Spēļu kalendāram un rezultātiem var sekot FIBA 3 × 3 portālā.
Vasaras seriāla noslēguma posmā 26., 27. septembrī TC „Akropole" tiks izspēlēts brauciens uz FIBA 3 × 3 starptautisko turnīru.
„BK 3 × 3 Madona" uz kvalifikācijas posmu sākumu Ventspilī, Saldū jau bija sarūpējusi komandām spēļu formas, bet uz pēdējo kvalifikācijas posmu Jelgavā abas komandas jau ieguva jaunu, skaistu veidolu – jaunas iesildīšanās formas. Sakām lielu paldies par atbalstu SIA „Vemols" , SIA „SolArt Būve", „Grambirojs.lv", „ŠrotsMadona.lv", „Aivieksteslaivas.lv" un Madonas novada pašvaldībai! Veiksmi turpmākajās spēlēs un sadarbībā!



08.09.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px