Septembrī, dzejas mēnesī, Latvijas Radio 2 jau otro gadu piedāvā iespēju saviem klausītājiem-dzejniekiem tekstus ietērpt melodijā. Dziesma taps tiešajā ēterā, to sarakstīs mūziķis un producents Gints Stankevičs. Savu dzejoli klausītāji var iesūtīt e-pastā [email protected] līdz piektdienas, 11. septembra, pulksten 12.
Latvijas Radio 2 aicina klausītājus iesūtīt savu sarakstīto dzeju un apsola no tās radīt dziesmu. Procesā piedalīsies dziesmu autors un producents Gints Stankevičs, kas projektā iesaistījās arī pirms gada un ir producējis vairāk nekā simt Latvijas Radio 2 fonotēkā reģistrētus popmūzikas albumus. Iesūtītos tekstus vērtēs radiostacijas kolektīvs.
Pērn no klausītāju iesūtītajiem aptuveni 200 dzejoļiem tika izvēlēts Elīnas Kubuliņas-Vilnes teksts, radot dziesmu „Saplīst skumjas". To iedziedāja mūziķis un Latvijas Radio 2 ētera personība Kaspars Markševics. Radio un klausītāju koprades dziesma guva lielu atsaucību, iekļūstot pat Latvijas Televīzijas šlāgeraptaujā „Latvijas sirdsdziesma".
Tāpat kā iepriekš, Latvijas Radio 2 ēterā svētdien, 13. septembrī, no pulksten 15 līdz 16 klausītāji varēs sekot, kā top dziesma, jo tas viss notiks LR2 ēterā. Mēneša beigās dziesmu profesionāli ierakstīs Factory Sounds Studio, un tā tiks atskaņota Latvijas Radio 2 ēterā.
04.09.2020.