25. augustā Madonas BJSS U-13 (2008. g. dz.) vecuma grupas komanda devās uz Rēzekni, kur aizvadīja vienas dienas pārbaudes turnīru.
Turnīrā piedalījās Rēzeknes „Ezerzeme", Līvānu un Madonas jaunie basketbolisti.
Pirmajā spēlē Madonas BJSS komanda pārspēja Līvānu vienaudžus ar 71 : 42 (H. Justs 25, A. Mikāls 12, K. Dūdums 11, V. Ducens 7, V. R. Strumpe 6, M. Zuzjaks 4, A. Vasilaki 3, M. Lībors 3 punkti, D. Kaščjuks 1 atl. bumba, J. Spaile 9 atl. bumbas). Otrajā spēlē neatradām, ko likt pretī agresīvajai, ātrajai un precīzajai „Ezerzemes" spēlei – zaudējums 28 : 103 un otrā vieta turnīrā.
Paldies Madonas BJSS par sarūpēto iespēju un esam gatavi sākt sezonu Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.
02.09.2020.