Ļaudonas pagastā Andreja Eglīša vidusskolā visi pedagogi un arī skolas vadība gaida jauno mācību gadu. Kā visās skolās, arī šajā izglītības iestādē jaunais darba cēliens tiek gaidīts ar zināmu satraukumu un bažām.
– Protams, 1. septembris mums notiks, cenšamies to organizēt tā, lai spētu izpildīt Izglītības un zinātnes ministrijas izvirzītos noteikumus. Pašreizējā situācija mūs ieliek rāmjos, un atbilstoši tai ir jāsāk īstenot gan mācību procesu, gan visu pārējo, kas ar to saistās. Neatkarīgi no laikapstākļiem 1. septembra pasākums notiks ārā, skolas pagalmā, protams, ievērojot divu metru distanci. Pēc svinīgā pasākuma 1. klases bērnu vecāki tiks aicināti piedalīties savu atvašu pirmajā mācību stundā, kas norisināsies skolas muzejā. Telpas tur ir gana plašas, lai mēs spētu nodrošināt sociālās distancēšanās ievērošanas prasības, – par gaidāmo jauno mācību gadu informē Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas direktors Guntis Lazda.
Jaunā mācību gada atklāšanas pasākums sāksies pulksten 9.
– Drīzumā skolas mājaslapā tiks ievietots videosižets, kurā es un vēl vairāki skolas darbinieki informē bērnus un viņu vecākus par jaunajā darba cēlienā pieņemtajiem jaunumiem. Informācija par to tiks publicēta arī E-klasē, viens dokumentu eksemplārs tiks izsūtīts arī uz katra audzēkņa dzīvesvietu, lai gan bērni, gan viņu vecāki iepazītos ar jauno darba kārtību un varētu sniegt arī atgriezenisko saiti, – skaidro Guntis Lazda.
Mācību iestādē šogad skolosies 160 audzēkņi – 121 pamatskolas un 39 vidusskolas grupā.
28.08.2020.