Madonas novada domes finanšu un attīstības komitejas 18. augusta sēdes laikā tika diskutēts par investīciju projekta „Auto stāvlaukuma izbūve un satiksmes organizācija iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu Madonā (2. kārta)" īstenošanu un aizņēmuma ņemšanu.
Pamatojoties uz izstrādāto būvprojektu „Auto stāvlaukuma izbūve un satiksmes organizācija iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu Madonā", Madonas novada pašvaldības iepirkumu komisija ir veikusi iepirkumu „Auto stāvlaukuma izbūve un satiksmes organizācija iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu Madonā (2. kārta)". Šis projekts ir iesniegts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā valsts aizdevuma saņemšanai atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 278 „Noteikumi par nosacījumiem un kārtību, kādā pašvaldībām izsniedz valsts aizdevumu ārkārtējās situācijas ietekmes mazināšanai un novēršanai saistībā ar „Covid-19" izplatību".
Projekta ietvaros ir plānots izbūvēt brauktuvi gar kinoteātri, kas savieno Tirgus ielu ar esošo stāvlaukumu, savienojot 1. kārtā izbūvēto stāvlaukumu, kā arī izbūvēt papildu 14 stāvvietas.
Kopējās izmaksas ir ap 75 tūkstošiem eiro, aizņēmuma summa sastāda 75% no izmaksām, bet pašvaldības līdzfinansējums – 25%, jeb attiecīgi 56 704 eiro un 18 901 eiro.
Kā deputātus informēja projektu ieviešanas nodaļas vadītāja Inese Solozemniece, iepirkums veikts martā un kā vienīgie pretendenti pieteikušies SIA „Ošukalns".
Deputāts Andris Sakne pauda bažas, vai darbi tiks veikti kvalitatīvi: – Jēkabpils presē šobrīd par to tiek rakstīts, ka ar šo uzņēmumu viņiem ir problēmas. Liek taisīt kontrolurbumus, pārbaudot asfalta kvalitāti, uzlikt papildu asfalta kārtu, jo esošā ir par mazu. Ja paredzēti 16 cm, bet, piemēram, uzliek tikai 12 cm. Madonā savus darbus nepārstrādā, jo to nepārbauda.
Domu par apšaubāmo asfalta kvalitāti, kas nereti tiek klāta jaunajos projektos, turpināja Andrejs Ceļapīters: – Es lūgtu ceļu inženierim pašam klāt uz klājēja vai lūgt bitumena izdruku, kā to mēdz darīt, tā ir aktuāla prakse šobrīd. Nezinu, kurš kuru šmauc, vai būvnieki paši vai betona maisīšanas rūpnīcas, bet bitumena kvalitāte ir krietni pazemināta. Tā šobrīd ir Latvijas lielākā problēma, kāpēc ceļi brūk. Ceļinieki pieņēma standartus, iespējams, paņemot tos no Skandināvijas valstīm, kur ir klinšains pamats. Bet tas absolūti neatbilst mūsu klimatiskajai zonai, tāpēc padomju laika asfalts turas gadu desmitus, jo tolaik klāja 8-9%, pat 11%, turpretī jaunais asfalts vietām tiek klāts tikai 4,7%. Lai nebūtu tādu problēmu, kā Smeceres silā, kad tika atvests neatbilstošas kvalitātes betons, – to gan ātri konstatēja un problēmu novērsa. Arī šajā gadījumā nebūtu problēmu vienu dienu pamērīt, pakontrolēt klāto asfaltu.
– Aicinu atgriezties pie notikumiem pirms gada, kad sabiedrībā valdīja neizpratne – kāpēc tiek liets jauns asfalts uz pilsētas apļiem? Edgars Gailums ar kolēģiem piespieda būvnieku, kas šiem apļiem bija „Krustpils", pēdējā garantijas nedēļā uzliet jaunu asfaltu mūsu apļiem. Tādas pašas prasības esmu redzējis pret visiem būvniekiem un projektiem, absolūti nepiekrītu apgalvojumam, ka netiek sekots līdzi kvalitātei. Ja ir kādi konkrēti gadījumi, kur tā nav, brauks, pārskatīs un atbilstoši rīkosies, – argumentēja Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.
Deputāts Andris Dombrovskis piebilda, ka šobrīd jānovērtē tas, ka vispār izdevies atrast būvnieku, jo patlaban ceļu būvniecībā Latvijā ir ļoti daudz projektu, līdz ar to konkurences uzņēmumiem būtībā nav.
Noklausījušies iepriekš minēto informāciju, Madonas novada pašvaldības domes 18. augusta ārkārtas sēdē deputāti vienbalsīgi lēma apstiprināt projekta „Auto stāvlaukuma izbūve un satiksmes organizācija iekškvartālā starp Saules, Tirgus, Blaumaņa un Raiņa ielu Madonā (2. kārta)" īstenošanu par kopējo summu 75 606,07 eiro.
DĀVJA VECKALNIŅA foto
26.08.2020.