Līdz 1. septembrim palikusi mazāk nekā nedēļa. – Vai esat gatavi jaunajam mācību gadam? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Arvis no Madonas: – Gatavojamies, jā. Tikko nopirkām kancelejas preces, vēl kaut kas no apģērba jāiegādājas. Šogad būšu 10. klasē. Esmu izvēlējies mācības turpināt Jēkabpils Agrobiznesa koledžā. Tā kā mainu skolu, būs jauna situācija – jauni skolasbiedri, skolotāji. Un arī daļa mācību notiks attālināti.
Amanda no Madonas: – Skolai esmu gatava. Noskaņojums labs, ļoti gaidu skolu, jo iepriekšējo mācību gadu beidzām attālināti, kas apgrūtināja mācību procesu. Šogad iešu 10. klasē. Esmu arī mainījusi skolu. Mācīšos Ļaudonas vidusskolā, jo tur var apgūt valsts aizsardzības programmu, kas saistās ar manu profesijas izvēli.
Ketija no Madonas: – Pārsvarā esmu gatava. Varbūt vienīgi emocionāli neesmu tik ļoti noskaņojusies to visu atsākt. Bet kancelejas preces visas ir sapirktas, vēl šis tas no apģērba jāiegādājas. Vispār jau, jā – jaunais mācību gads ir klāt. Sagaidu to ļoti pozitīvām domām, jo mācīties attālināti nebija viegli. Pietrūka arī starpbrīžu ar draugiem. Domāju, ka klātienē mācīties būs daudz labāk.
Tabita no Madonas: – Es skolu ļoti gaidu. Šogad mācīšos 2. klasē. Patīk, ka mācības notiks klātienē, attālināti mācīties bija ļoti grūti. Mamma daudz palīdzēja.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
26.08.2020.