Piektdien – 28. augustā – pulksten 10.30 Cēsīs, Ruckas mākslas rezidenču centrā, notiks dzīvās mūzikas vakars ar „IetVest".
Inese Bērziņa un Eduards Lipāns savu muzikālo sadarbību uzsāka 2017. gadā grupā „Inese Bērziņa Quartet". Abi mūziķi kopīgi izveidoja grupu „IetVest", kas savos koncertos spēlē gan oriģinālmūziku, gan džeza skaņdarbus, gan latviešu mūziku un pasaules hitus. „IetVest" sastāvam šogad pievienojās trombonists Emīls Gāgans. Muzikālajā vakarā grupa sola jaunus skaņdarbus jaunās aranžijās ar krāsainu instrumentāciju. Ieeja pasākumā – ziedojums, ieteicamais apmērs ir 5 eiro.
Sagatavoja ZANE BIKOVSKA
26.08.2020.