– Vai jums šovasar, neraugoties uz „Covid-19" ierobežojumiem, ir izdevies apmeklēt arī kādu kultūras pasākumu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Natālija no Madonas: – Jā, protams. Neraugoties uz to, ka strādāju muzejā un esmu piedalījusies vairākās izstāžu atklāšanās, iesaistos arī kultūras aktivitātēs ārpus Madonas. Tā bija iespēja kā brīvprātīgai aizbraukt uz Rīgu uz Baltijas crossover mūzikas festivālu, uz kuru klausītāji pulcējās un mākslinieku priekšnesumus baudīja laivās.
Skaidrīte no Gulbenes: – Nē, nevienu kultūras pasākumu apmeklējusi neesmu. „Covid-19" laikā izvairos no lielu pasākumu apmeklēšanas. Manos gados ir vairāk jāpiesargājas. Bet, tā kā ir vasarnīca, darbu netrūkst. Arī ar tuviniekiem regulāri satiekos.
Ingūna no Sarkaņiem: – Nē, nevienā pasākumā neesmu piedalījusies. Nav nekas tāds sirdī iekritis, ko gribētos apmeklēt, un arī laika tam īpaši nav. Tagad pat esmu atvaļinājumā. Dzīvojos ar mazbērniem. Tāpat tikšanās ar radiem un draugiem. Viss notiek.
Velga no Cesvaines: – Jā, apmeklēju Cesvaines pilsētas svētkus. Pasākuma ietvaros bija vairāki jauki koncerti. Īpaši no kovida nevairos un mājās nesēžu. Pašam vienīgi jābūt piesardzīgam, jāievēro piesardzības noteikumi, tad arī nekas nenotiks.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
25.08.2020.