Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kultūras pasākumi šovasar

Redakcija

Autors • 24.08.2020.

Burtu lielums

Vai jums šovasar, neraugoties uz „Covid-19" ierobežojumiem, ir izdevies apmeklēt arī kādu kultūras pasākumu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Natālija no Madonas: – Jā, protams. Neraugoties uz to, ka strādāju muzejā un esmu piedalījusies vairākās izstāžu atklāšanās, iesaistos arī kultūras aktivitātēs ārpus Madonas. Tā bija iespēja kā brīvprātīgai aizbraukt uz Rīgu uz Baltijas crossover mūzikas festivālu, uz kuru klausītāji pulcējās un mākslinieku priekšnesumus baudīja laivās.

Skaidrīte no Gulbenes: – Nē, nevienu kultūras pasākumu apmeklējusi neesmu. „Covid-19" laikā izvairos no lielu pasākumu apmeklēšanas. Manos gados ir vairāk jāpiesargājas. Bet, tā kā ir vasarnīca, darbu netrūkst. Arī ar tuviniekiem regulāri satiekos.

Ingūna no Sarkaņiem: – Nē, nevienā pasākumā neesmu piedalījusies. Nav nekas tāds sirdī iekritis, ko gribētos apmeklēt, un arī laika tam īpaši nav. Tagad pat esmu atvaļinājumā. Dzīvojos ar mazbērniem. Tāpat tikšanās ar radiem un draugiem. Viss notiek.

Velga no Cesvaines: – Jā, apmeklēju Cesvaines pilsētas svētkus. Pasākuma ietvaros bija vairāki jauki koncerti. Īpaši no kovida nevairos un mājās nesēžu. Pašam vienīgi jābūt piesardzīgam, jāievēro piesardzības noteikumi, tad arī nekas nenotiks.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


25.08.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px