Nedēļas laikā, no 14. līdz 20. augustam, elektriskos velosipēdus Cēsīs un Valmierā izmēģinājuši 116 cilvēki.
Kā informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību vadītāja Anita Āboliņa, lielākā interese Valmierā bijusi jauniešiem līdz 18 gadiem, savukārt Cēsīs –
cilvēkiem ap 30 gadu vecumu. Izbraucienos devušies visu vecuma grupu pārstāvji, arī tie, kam ir vairāk nekā 60 gadu; divas trešdaļas no visiem interesentiem ir vīriešu kārtas
pārstāvji.
Pēc izbraucieniem interesentiem lūgts nosaukt elektriskā velosipēda priekšrocības. Saņemti tādi komentāri, kā, piemēram, – ērts; ekoloģisks braucamrīks; patīkams uzrāviens; saudzīgi locītavām; viegli mīties; mazāks nogurums pēc brauciena; „varu uzbraukt kalnos, kuros iepriekš nevarēju tikt ar parasto velosipēdu"; "galamērķī var nokļūt ātrāk, taču videi saudzīgākā veidā". Bezmaksas izbraucieni ar elektriskajiem velosipēdiem Cēsīs un Valmierā būs pieejami vēl līdz 28. augustam. Velosipēdi ik dienu no pulksten 10 līdz 18 pieejami Cēsīs, Pils laukumā 1, savukārt Valmierā – Cēsu ielā 4. Iepriekšēja rezervācija nav paredzēta.
25.08.2020.