Kopš vakardienas ir atvērta Madonas slimnīcas dzemdību nodaļa.
Dzemdību nodaļa bija slēgta kopš jūlija sākuma, kad dežurējošajai pediatrei tika konstatēts „Covid-19" pozitīvs tests un karantīnā nonāca trīs mediķi, kuri bija kontaktējušies ar pediatri. Tā rezultātā nebija iespējams nodrošināt bērnu un dzemdību nodaļu darbu.
Bērnu nodaļa atsāka darbu jūlija vidū pēc medicīnas darbinieku atkārtotu „Covid-19" negatīvu testu saņemšanas.
Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem Madonas novadā nav reģistrēts neviens „Covid-19" saslimšanas gadījums.
11.08.2020.