Līdz augusta beigām LU Botāniskā dārza vecā, aizmirstā siltumnīcā uzplauks TK „Spice" urbānais, muzikālais vasaras dārzs. Tajā Latvijā atpazīstami un iemīļoti mūziķi sniegs koncertintervijas.
Interesanti ir tas, ka māksliniekus intervēs dažādi augi, kuriem interesē mūziķu radošā dzīve, skaņdarbu tapšanas process, aizskatuves un tērpu noslēpumi, kā arī pašu mūziķu personību dažādās šķautnes.
Muzikālajā dārzā katru nedēļu būs iespēja klausīties citu mūziķu stāstos un baudīt dažādu žanru mūziku. Apmeklētājiem tiks piedāvāts vai nu alkoholisks, vai bezalkoholisks dzēriens, kas tiks pasniegts ziedu kausā. Katrā no koncertintervijām trauki pildīsies ar konkrētā mākslinieka daiļradei pieskaņotiem augiem.
Dažkārt koncertintervijas papildinās gleznotāja skices, kas piefiksēs koncertu atmosfēru un vakara nianses, bet citkārt koncertus papildinās dzejas slami vai citas radošas aktivitātes. Katrā no koncertintervijām valdīs cita noskaņa, atkarībā no mūziķu personībām vai izvēlētā muzikālā repertuāra.
07.08.2020.