1. jūlija laikrakstā „Stars" informējām, ka redakcijā pateicības balvas no Eiropas Parlamenta gaida konkursa „Satiec Sandru Kalnieti" dalībniekus.
Lielākā daļa konkursa dalībnieku balvas un Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes personīgi adresētu vēstuli jau saņēmuši un pauduši prieku, ka tās bijušas interesantas un noderīgas. Tomēr redakcijā joprojām tiek gaidīti: Rudīte Beiziķe, Rita Graudiņa, Evija Kvante, Laila Kvante, Maija Dzelzkalēja, Dace Haide-Dzelzkalēja, Guntis Dzelzkalējs un Andrejs Strušels.
Atgādinām, ka janvārī izsludinātajā konkursā piedalījās 40 dalībnieki, bet diemžēl „Covid-19" izraisītā pandēmija ieviesa korekcijas turpmākajos notikumos. Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete bija iecerējusi visus dalībniekus uzaicināt uz tikšanos Likteņdārzā. Šī ideja, tāpat kā iespēja diviem konkursa dalībniekiem izlozes kārtībā doties uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli un paviesoties Eiropas Parlamentā joprojām ir spēkā pēc vispārējā situācijas uzlabojuma.
07.08.2020.