Esam saņēmuši priecīgu ziņu – no 3. augusta pirmdienās, trešdienās un piektdienās atsāks kursēt maršruta Nr. 7702 Madona-Pļaviņas-Ērgļi autobuss, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst. 11.20 un no pieturas Ērgļi – plkst. 14.25.
Kā skaidro Valsts SIA „Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere, reisi netika izpildīti, jo sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī samazinājās pasažieru skaits. – Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētajiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621, – uzsver Lilita Pelčere.
05.08.2020.