Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ēdināšanas pakalpojumu izmaksas

Redakcija

Autors • 03.08.2020.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Madonas novada domes lēmumu segt ēdināšanas pakalpojumu izmaksas arī visiem pirmsskolas izglītības iestāžu un izglītības grupu izglītojamajiem, sākot jau ar šāgada 1. septembri? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Modris no Praulienas pagasta: – Ģimenes ar bērniem ir jāatbalsta. Pie tam pusdienas jāapmaksā visiem, kā saka, nevajag šķirot, ja vien pašvaldības budžets to var atļauties. Man pašam tas nav aktuāli, bet šādu pašvaldības lēmumu vērtēju pozitīvi. Tie, kam ir bērni pirmsskolas vecumā, būs ļoti priecīgi.

Madoniete Iveta: – Es jau zinu, ka par ēdināšanu Madonas novada bērnudārzos vecākiem vairs nebūs jāmaksā. Tas ir labi, ka brīvpusdienas būs visiem bērniem.

Madoniete Vineta: – Es pozitīvi vērtēju šādu lēmumu. Uzskatu, ka visi bērni ar brīvpusdienām būtu jānodrošina līdz 18 gadu vecumam. Atceros, kā skolā tika ieviestas bezmaksas pusdienas no padsmit gadu vecuma, bet brīvpusdienām jābūt, apmeklējot jau bērnudārzu. Tas tomēr ir atbalsts ģimenēm ar bērniem, it īpaši, ja tiek audzināti vairāki mazuļi.

Mārcēniete Irina: – To es uzzinu no jums, un, protams, tas ir super! Man ir četri bērni – otrklasnieks un sešklasnieks A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā un divi – Ļaudonas bērnudārzā „Brīnumdārzs". Priecē arī vienlīdzība, proti, ka bērniem bezmaksas pusdienas būs gan skolā, gan bērnudārzā. Ļaudonā bērnus baro labi, vismaz līdz šim nav sūdzējušies. Katrā ziņā šāds domes lēmums tikai priecē.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


04.08.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px