– Vai jūs zināt, ka Valsts zemes dienesta Madonas birojs piedzīvojis jurģus? Kādas ir jūsu domas par Valsts zemes dienesta sniegto pakalpojumu pieejamības saglabāšanu nākamajā lielajā Madonas novada centrā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Rita: – Man pašai tas nav aktuāli, zemes īpašumus nepērku, šai ziņā esmu absolūts nabags. Neatceros, kad būtu apmeklējusi zemes dienestu. Taču prieks par katru darbavietu, kas tiek Madonā saglabāta.
Madoniete Ruta: – Tas, protams, ir ļoti labi, ka arī mazpilsētās tiek saglabāta pakalpojumu pieejamība un, lai tos saņemtu, cilvēkiem nekur tālu nav jābrauc. Traki, ka Madonā gandrīz vairs nav nevienas bankas, kur saņemt pakalpojumus klātienē, un jābrauc uz Jēkabpili, Rīgu vai citām pilsētām. Tas būtu galīgi garām, ja zemes dienestu pārceltu uz citurieni.
Daiga no Sarkaņiem: – Madonā jau vairāku iestāžu nodaļas viena pēc otras tiek pārceltas uz citām pilsētām un tiek atstāti tikai pakalpojumu punkti iedzīvotājiem. Kaut kam jau tomēr ir jāpaliek. Labi vismaz, ka zemes dienests paliek Madonā.
Jānis no Liezēres pagasta: – Mani tas neskar, jo nekas zemes dienestā nav jākārto. Taču tiem, kam nepieciešami Valsts zemes dienesta pakalpojumi, ir no liela svara, kur tas atrodas – Madonā vai, piemēram, Jēkabpilī.
29.07.2020.