Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai izmantojat pakomātus?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 27.07.2020.

Burtu lielums

– Vai jūs izmantojat iespēju sūtījumus saņemt pakomātos, un kāda ir jūsu pieredze? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Valdis: – Esam izmantojuši pakomātu pie lielās „Maximas" darba vajadzībām. Ir firmas, kurām nelielus pasūtījumus ir izdevīgāk piegādāt, izmantojot šo iespēju, nekā vest tos pašiem vai mums braukt pakaļ. Tas ir ļoti labs veids, kā vēlamajā laikā saņemt sūtījumus. Savukārt pastā ir liela birokrātija.

Inārs no Sauleskalna:
– Pagaidām nav bijis tādas vajadzības, bet to, ka tāda iespēja ir, zinu, un tas ir ļoti labi, jo nekad dzīvē neko nevar zināt. Varbūt kādreiz būs arī kas jāsūta vai jāsaņem. Paziņas jau to dara, piemēram, pasūtot preces no internetveikala.

Praulēniete Maira:
– Šad tad izmantoju. Tā ir laba iespēja. Turklāt sūtījumi nav ilgi jāgaida, tie pienāk ātri. Pastu sūtījumiem tikpat kā vairs neizmantoju.

Madoniete Laila:
– Tas ir ļoti aktuāli, un man arī patīk, ka tagad sūtījumus var saņemt pakomātos. Tas ir izdevīgi, un arī piegāde ir ātra. Katrā ziņā esmu apmierināta ar šī pakalpojuma pieejamību arī Madonā, pie tam divās vietās. Var izvēlēties, kur sūtījumu saņemt – pie lielās "Maximas" vai Madonas pilsētas centrā. Vismaz līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Pozitīvas atsauksmes esmu dzirdējusi arī no citiem.

28.07.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px