SARKAŅU pagasta Biksērē, pie multifunkcionālā centra "Logs", veikti demontāžas darbi un īstenots rekonstrukcijas projekts, izveidojot asfaltētu laukumu florbolam un arī citām sporta aktivitātēm. Tas paveikts Madonas novada attīstības programmas 2013.-2020. gadam ietvaros par iedalītajiem līdzekļiem – 15 tūkstošiem eiro.
Dzelzavas un Sarkaņu pagasta pārvalžu vadītājs Sandis Kalniņš pastāsta par darbu gaitu: – Iepriekš šeit bija, ja tā var teikt, degradēta teritorija, auga papeles, bija vecs metāla žogs, dažāda veida tehnika un būvniecības materiālu atlikumi. Saviem spēkiem to visu novācām un aizvācām, ar vietējo uzņēmēju noslēdzām līgumu par laukuma konstruktīvo slāņu izveidi, kas ļoti veiksmīgi ir izdarīts. Nākamais etaps bija asfalta seguma ieklāšana, nu atlicis pašu spēkiem aprīkot laukumu ar žogu, florbola bortiem, tādējādi izveidojot jauniešiem ļoti labu sporta laukumu, kur pavadīt brīvo laiku. Gluži kā centrs „Logs", arī laukums būs multifunkcionāls, tas būs piemērots dažādiem sporta veidiem un aktivitātēm.
Kopš jūlija sporta dzīvi pagastā organizē Klāvs Sveķis; attiecīgi jaunizveidotā infrastruktūra palīdzēs pilnveidot aktīvo pasākumu klāstu. Tāpat esot jādomā par esošās infrastruktūras uzlabošanu un izmantošanu, uzskata Sandis Kalniņš.
– Ir daudz jaunu ideju, ko atjaunot, ko darīt, ieceres par pasākumiem, kas varētu notikt. Tas viss vēl priekšā, – sola Dzelzavas un Sarkaņu pagasta pārvalžu vadītājs.
22.07.2020.