Jūlija mēnesī Lietuvā, Vingio stadionā, norisinājās Lietuvas atklātais čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem. Tajā piedalījās arī madoniete Zinaīda Rācenāja.
– Vieglatlētikas čempionātā pavisam kopā piedalījās aptuveni 200 sportistu, bet Latviju pārstāvēja gandrīz trīsdesmit pieci. Es no Madonas šajās sacensībās biju vienīgā un 3000 metru skrējienā izcīnīju 1. vietu. Šajā disciplīnā startējām piecas. Esmu piedalījusies dažādās sacensībās, sports ir mana sirdslieta.
Ļoti vēlos doties uz vieglatlētikas čempionātu, kas notiks 2022. gadā Igaunijā, domāju, ka turp noteikti arī aizbraukšu, – stāsta Zinaīda Rācenāja.
22.07.2020.