ĒRGĻU novadā, kā esam informējuši, norisināsies pasākums „Esi sveiks, mazais novadniek!". Šī tradīcija sumināt iepriekšējā gadā dzimušos bērniņus – Ērgļu novadniekus – tika aizsākta 2016. gadā.
Kā Ērgļu novada pašvaldības mājaslapā informē Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Baiba Bukovska, šogad tiek mīļi aicināti visi tie bērniņi, kas dzimuši 2019. gadā, kā arī 2020. gada pirmajā pusgadā un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ērgļu novadā. Pasākums notiks kopā ar „Bērnības svētkiem" šā gada 25. jūlijā pulksten 12 Ērgļu novada pils parkā, pie „Ērgļu slimnīcas". Vecāki tiek aicināti pieteikt savu bērnu dalību Ērgļu novada Dzimtsarakstu nodaļā. Tāpat tiek aicināti vecāki pieteikt savus bērnus dalībai „Bērnības svētkos" Ērgļu Saieta namā vai Dzimtsarakstu nodaļā.
21.07.2020.