Trešdien laikraksts „Stars" rakstīja, ka „Madonas slimnīca" gaida uz analīžu rezultātiem 3 karantīnā bijušajiem darbiniekiem, lai varētu plānot pediatrijas profila un dzemdību palīdzības pakalpojumu sniegšanas atsākšanu. Dienas laikā arī tapa zināms, ka ar 15. jūliju tiek atjaunots Bērnu nodaļas darbs, tā informēja „Madonas slimnīca" savā mājaslapā.
Savukārt Dzemdību nodaļas darbs varētu atsākties 10. augustā, ziņo „Madonas slimnīca". Šajā laikā dzemdības tiek pieņemtas citās ārstniecības iestādēs, par situāciju ir informēts arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, un grūtnieces tiek novirzītas uz citām ārstniecības iestādēm.
Attiecīgi pēc iepriekš „Madonas slimnīcas" pārstāves Astrīdas Svilānes sniegtās informācijas var secināt, ka atkārtoti veiktie „Covid-19" analīžu rezultāti 3 karantīnā bijušajiem darbiniekiem (kuri bija vistuvākajā kontaktā ar saslimušo darbinieci) izrādījušies negatīvi.
Novadu reforma ir ieviesusi korekcijas daudzu cilvēku ikdienā, bet visvairāk skarti ir tieši lauku iedzīvotāji, kuriem ir svarīgi, lai lauku attīstības konsultanti būru pieejami uz vietas un būtu iespējams ar viņu palīdzību risināt sev aktuālos jautājumus. Lūdzu izteikt viedokli Liezēres un Vestienas pagasta pārvalžu vadītājam Artūram Vāverem un Barkavas lauku attīstības konsultantam Aleksandram Šrubam par lauku attīstības konsultantu nepieciešamību pagastos un to, kā viņi vērtē šo konsultantu darbību.
17.07.2020.