Trešdien, 8. jūlijā, aprit gads, kopš Valsts prezidenta pienākumus uzsāka pildīt Egils Levits. – Kāds ir jūsu vērtējums, sekojot Valsts prezidenta darbībai pirmajā gadā pēc ievēlēšanas? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Veneranda: – Iespaids ir labs. Patīk viņa runas veids, tas, ka pievēršas arī kristietībai, un tieši tas mani uzrunā. Tāpat savos izteikumos ir diezgan korekts. Viņš ir diplomāts, prezidenta darbībā ir jūtamas diplomātiskās spējas, un tas prezidenta amatā ir ļoti svarīgi.
Georgijs no Varakļāniem: – Mans vērtējums ir neitrāls. Taisnību sakot, Valsts prezidenta darbībai es ne pārāk sekoju. Vienkāršo tautu jau vairāk interesē jaunas darbavietas un iespēja nopelnīt. Bezdarbnieku taču ir pilns.
Natālija no Dzelzavas pagasta: – Kopumā iespaids par prezidentu Egilu Levitu ir pozitīvs. Viņš ir ļoti spēcīgs jurists, un, manuprāt, prezidenta amatā tas ir ļoti būtiski. Vienīgi viņš nedaudz aktīvāk varētu paust savu viedokli jautājumos, kas satrauc sabiedrību.
Madoniete Santa: – Iespaids ir labs, viņš ir nosvērts, mierīgs, zinošs. Lai tā turpina strādāt arī nākamajos gados! Prezidentam novēlu labu veselību un stiprus nervus, kā arī vairāk iestāties par pensionāriem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti vienai no visneaizsargātākajai sabiedrības daļai.