19. jūnijā pulksten 19 Biksērē pie pagasta ēkas norisināsies gonga vakars, ko vadīs Līga Kuba.
– Pirmais šāds pasākums norisinājās pie Biksēres klēts 30. maijā, bet tagad, gaidot vasaras saulgriežus, būs jau otrais šāds pasākums, kur mieram, līdzsvaram un enerģijas apmaiņai tiks izmantoti dažādi netradicionāli mūzikas instrumenti un gongs. Saulgrieži un Jāņi šogad iekrīt tukšā laikā. Šis ir tas brīdis, kad cilvēkam viss būtu jāatlaiž, jāplūst, neko nedomājot, lai notiktu enerģijas apmaiņa un tā ienāktu no jauna, – skaidro Līga Kuba. – Piektdien brīvā dabā, nelielā kompānijā būs tikai skaņa, uguns un klusums. Šoreiz nebūs dziedāšanas vai sarunu, bet tikai klusums, lai cilvēks atvadītos no visa negatīvā un atvērtu durvis kam jaunam, jaunai enerģijai. Lai gan saulgrieži ir 20. jūnijā, es vēlējos, lai ar gongu skaņām cilvēki sakārto sevi jau pirms tiem. 21. un 22. jūnijā cilvēkam ir jābūt vienam – pļavā, mežā, pie ezera, jebkur citur, bet galvenais – vienam.
Arī šoreiz pieteikšanās pasākumam ir obligāta, lai ievērotu drošību un nelielā kompānijā smeltos enerģiju.
– Šādi pasākumi nav paredzēti lielam cilvēku skaitam. Katrs izdala savu enerģiju, ja tās ir par daudz, tad nekas nedarbojas un nevar panākt vēlamo efektu. Sazinoties izstāstīšu, kas tas ir par pasākumu, galveno domu un ko nepieciešams ņemt līdzi, lai piektdienas vakaru varētu izbaudīt citādās noskaņās, – pastāsta Līga Kuba.
Pieteikšanās un plašāka informācija – zvanot uz tālruni 29424633.
17.06.2020.