Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vasara

Redakcija

Autors • 08.06.2020.

Burtu lielums

Vai esat jau izplānojuši, kā pavadīsit šo vasaru pēc ārkārtējās situācijas Latvijā beigām, kad joprojām saglabājas virkne piesardzības pasākumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ludmila: – Tagad jau neko nevar plānot, viss var ātri mainīties. Katru gadu, katru vasaru devos braucienos pa Latviju, bet šogad nesanāks. Taču daudz pozitīvu iespaidu var gūt arī tepat Madonā. Madona ir ļoti skaista pilsēta. Katru dienu staigāju un priecājos, cik zaļa un ziedoša tā ir. Patīk arī jaunais noformējums pilsētas svētkos. Klausījos arī koncertu Raiņa ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā. Motociklistu gan varēja būt vairāk.

Madoniete Adrija: – Pagaidām nekas vēl nav saplānots. Turklāt visu vasaru būs jāstrādā, jo viss atvaļinājums ir jau izmantots.

Kārlis no Cesvaines: – Nekur braukt neplānoju, visu vasaru būšu tepat mūsu skaistajā Cesvainē. Gan atpūtīšos, gan strādāšu mājās un arī savā dārzā. Bet vasara vēl tikai sākas, un šodien jau ir īsta svelme.

Cesvainietis Nikolajs: – Aizbraukt nekur nevaram, bet daudz darba jau ir mājās, un te varam arī atpūsties. Arī dārzā viss ir sastādīts – viss aug, zied, un arī zāle aug. Nu tā būs jāpļauj. Ko darīt mājā vienmēr var atrast, ņemšanās jau ir liela. Bet tur neko nevar darīt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


09.06.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px