Pēc individuālajām nodarbībām un attālināti vadītajiem treniņiem, izmantojot digitālās iespējas, Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS) atsāks organizētus treniņus klātienē, ievērojot visus valdībā pieņemtos rīkojumus.
Madonas BJSS direktora vietnieks mācību un audzināšanas jomā Jānis Irbe pastāstīja: – No 12. maija var atsākt klātienes treniņus, jo valdība ir atļāvusi pulcēties līdz 25 personām.
Izvērtējot to, vai var nodrošināt visu prasību izpildi, Madonas sporta skolā treniņi visos sporta veidos tiks atsākti no šodienas, 13. maija. Iespējams, treniņus neatsāks atsevišķās mazās sākuma sagatavošanas grupiņas, jo mazajiem bērniem ir grūti ievērot distancēšanos. Lielajiem būs atsevišķi treniņu grafiki, atsevišķi nodarbību laiki, atbilstoši visām prasībām tiks vadītas nodarbības.
Treneri nav darbu pārtraukuši, ir strādājuši attālināti, tomēr visi gaida, kad varēs vadīt nodarbības klātienē, satikties ar audzēkņiem. Nodarbības lielākoties notiks ārā, svaigā gaisā, kas ir ieteicams visu veselībai. Protams, sporta sacensības līdz 9. jūnijam nenotiks, nav zināms, kādi lēmumi tiks pieņemti pēc tam.
Arī sporta treniņnometņu rīkošanai gaidām turpmākos lēmumus, patlaban ir labi, ka treneri var atsākt klātienē darbu ar savām treniņgrupām.
Izglītības un zinātnes ministrija sporta skolām atsūtījusi rekomendācijas, kas ir jāpilda. Jāievēro distance – 2 m, jābūt individuālajam sporta inventāram, jānodrošina higiēnas un roku dezinfekcijas, kā arī citu prasību izpilde.
13.05.2020.