Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Mātes diena

Redakcija

Autors • 11.05.2020.

Burtu lielums

Nupat svētdien Latvijā tika atzīmēta Mātes diena. – Vai arī jūsu ģimenē Mātes diena maija otrajā svētdienā ir kļuvusi par tradīciju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Praulienas pagasta: – Tā ir laba tradīcija, kas nu jau daudzus gadus tiek atzīmēta arī Latvijā. Savu mammu gan es varu atcerēties, apmeklējot viņas atdusas vietu.

Inga no Cesvaines: – Mūsu ģimenē māmiņas sveic vienmēr un visos svētkos, bet Mātes dienā – jo īpaši. Šoreiz tas vairāk bija virtuāli. Mammai pie mājas tika atstāta nokarenā kazene un ziedu vietā – ziedošs tomāts, bet svinības, kopā pasēdēšana gan nenotika. Taču galvenais jau ir šajā dienā atcerēties. Arī es saņēmu mīļas bučas gan no dēla, gan māsasbērniem. Svarīgi ir ne tikai godināt māmiņas Mātes dienā, bet nepiemirst arī tētus Tēva dienā, kura daudzās ģimenēs vēl nav iedzīvojusies.
Ģimeniskās vērtības ir tās, kas visus mūs notur pie veselā saprāta.

Lāsma no Cesvaines: – Mēs, kā jau visi šajā laikā, uzvedamies prātīgi. Mammu apsveicām bez apskāvieniem – ar kūku un ziediem. Arī es šajā dienā saņēmu apsveikumus.

Ļaudonietis Jānis: – Bērni māmiņu, protams, Mātes dienā apsveica. Šoreiz tas gan notika attālināti – piezvanot, jo meita un dēls strādā Rīgā. Šogad jau visi tika aicināti ievērot piesardzību un ciemos pie vecākiem tomēr nebraukt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


12.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px