Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: noteiktie piesardzības pasākumi

Redakcija

Autors • 05.05.2020.

Burtu lielums

Pirmo reizi vairāku mēnešu laikā diennaktī nav reģistrēts neviens jauns „Covid-19" saslimšanas gadījums (dati uz 5. maiju). – Vai, jūsuprāt, to var uztvert kā zīmi, ka valstī noteiktos piesardzības pasākumus var pakāpeniski atcelt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Oļģerts: – Situācija vēl nav tik viennozīmīga. Lai atceramies traci, kas izcēlās, kad tika izsludināta ārkārtējā situācija valstī. Tik vienkārši vis nebūs, kā daudzi iedomājas. Pirms atcelt piesardzības pasākumus, ir jāizvērtē visi riski. Publiskos pasākumus šovasar labāk nerīkot.

Madonietis Oļegs: – Viss jau iet uz labo pusi, bet sasteigt nevajadzētu. No otras puses, mirstība visā pasaulē arī no citām slimībām ir ļoti liela. Kaut ko varētu atcelt, bet ārkārtējo situāciju vajadzētu pagarināt.

Madonietis Jānis: – Vēl jau visādi brīnumi var notikt, tāpēc sapriecāties gan nevajadzētu. Mazinoties „Covid-19" gadījumiem, varbūt kādus ierobežojumus varētu atcelt, piemēram, ļaujot apmeklēt bibliotēkas, muzejus. Protams, ne jau bariem, bet ievērojot pašdistancēšanos.

Inese no Ērgļu novada: – Es, kā jau viensētā laukos, kovidu vispār nejūtu. Iespējams, kādus piesardzības pasākumus varētu arī atcelt, jo cilvēkiem gribas tikties, cilvēkiem gribas brīvību. Paldies valdībai, kas rīkojās operatīvi, līdz ar to pie mums tika noteikts daudz mazāk ierobežojumu. Turklāt mēs jutāmies droši.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA



06.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px