Pēc 12. maija, iespējams, varētu tikt atvērti muzeji, bibliotēkas un arhīvi.
Galvenie parametri darbības atjaunošanai būs iespēja nodrošināt apmeklētājiem divu metru distanci vienam no otra, kā arī iespēja ierobežot cilvēku skaitu, kas attiecīgo iestādi apmeklē.
Kultūras ministrija ir izstrādājusi priekšlikumu par sanitāro protokolu, kas būtu ievērojams muzejiem, bibliotēkām un arhīviem potenciāli pēc tam, kad šīs institūcijas varētu būt atvērtas apmeklētājiem. Tas vēlreiz tiks izskatīts kopā ar Veselības ministriju, tad noteikts datums, kad šīs institūcijas varēs atsākt apmeklētāju uzņemšanu.
29.04.2020.