Jaunais Rīgas teātris šovasar gatavojas uzsākt sava TV seriāla filmēšanu.
Režisors
Alvis Hermanis kopā ar rakstnieku Jāni Joņevu jau sākuši darbu pie
oriģināla scenārija TV seriālam ar nosaukumu „Aģentūra".
Par seriāla filmēšanu savā „Instagram" kontā raksta arī teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis: – Darbības vieta būs šeit un tagad – Latvija, 2020. gads. Sižeta notikumi risināsies kādas Rīgas reklāmas aģentūras darbinieku un viņu līdzcilvēku vidē. Stāsts būs par pasauli, kura pēkšņi mainās, kā arī par cilvēku mūžīgo un aizkustinošo vēlmi manipulēt ar citiem cilvēkiem.
Alvis Hermanis savas karjeras sākumā filmējās kā aktieris, bet kino un TV režijā šī būs viņa debija. Kā tiek solīts, seriāls būs kaut kas pa vidu starp psiholoģisku trilleri un detektīvu.
Lomās būs redzami visi JRT trupas aktieri un JRT studijas audzēkņi.
Seriāla filmēšanas vajadzībām tiks piemērota JRT ēka bijušajā Tabakas fabrikā.
Darbs pie šī kinoprojekta turpināsies vismaz līdz brīdim, kad skatītāji drīkstēs atkal pulcēties un teātra kolektīvs varēs atgriezties pie savas tiešās funkcijas – teātra izrāžu spēlēšanas.
28.04.2020.