"Nesen vēlējos iegādāties svaigu gaļu, devos uz tirgotavu Poruka ielā
Madonā, bet tā bija slēgta. Vēlētos uzzināt, kā turpmāk strādās
tirgotava."
Šādu vaicājumu redakcijai adresēja Anita K.
Sazinājos ar SIA "Madonas patērētāju biedrība", kuras telpās darbojas tirgotava. Uzzināju, ka tā bija slēgta tikai uz īsu laiku – no 14. līdz 21. aprīlim, darbiniekiem dodoties neilgā atvaļinājumā.
Arī uz tirgotavas durvīm tika izvietots uzraksts par darba pārtraukumu, bet jau ar rītdienu, 22. aprīli, tā būs pircējiem atvērta.
Protams, ņemot vērā ar vīrusa "Covid-19" izplatību saistītos ierobežojumus, samazinājusies arī pircēju kustība, neviens bez konkrēta mērķa nestaigā. Vairāk pircēju svaigas gaļas tirgotavā ir nedēļas nogalē – piektdien un sestdien.
21.04.2020.