Ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un visā pasaulē, kā arī paaugstinātas drošības un sociālās distancēšanās apstākļus, „Lielā talka" šogad tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu, akcentē tās organizatori.
Kā iepriekš tika ziņots, talka norisināsies 16. maijā, taču visi talkotāji ir aicināti izvēlēties vienu no sev piemērotākajiem un pašreizējos apstākļos pieļaujamajiem talkošanas veidiem.
Arī šogad „Lielās talkas" moto ir „Mēs piederam nākotnei – Latvija pieder nākotnei!", un šogad šim sauklim ir arī papildu vēstījums: „Sakop savu sētu, Tava sēta – Latvija". Tā mērķis ir veicināt izpratni, ka mums jārūpējas par savu sētu un pagalmu, kas veido valsti kopumā, jo visa Latvija ir mūsu kopīgā dzīves telpa. Šogad visi aicināti vairāk pievērsties savas apkārtnes sakārtošanai, ievērojot visus sociālās distancēšanās noteikumus un izvēloties kādu no šiem variantiem:
SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārtni;
DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
17.04.2020.