Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un tās prezidents Aldons Vrubļevskis saņēmis pateicības vēstuli no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidenta Tomasa Baha par sniegto atbalstu, risinot Tokijas Olimpisko spēļu jautājumus.
SOK prezidents vēlreiz pateicās par LOK sniegto atbalstu, plānojot Tokijas Olimpisko spēļu norisi, un uzsvēra, ka arī turpmāk SOK uzturēs ciešus kontaktus ar LOK. Tāpat SOK prezidents atgādināja, ka Tokijas Olimpisko spēļu pārcelšana uz nākamā gada vasaru notikusi tikai un vienīgi atlētu, treneru un oficiālo personu drošības nolūkā, lai neapdraudētu viņu veselību.
Tuvākā gada laikā paredzēta spraiga plānošana, kurā tiks iesaistītas ne tikai SOK, Tokijas un Japānas augstākās amatpersonas un Tokijas Olimpisko spēļu orgkomitejas pārstāvji, bet arī cieša komunikācija notiks ar katru nacionālo Olimpisko komiteju visā pasaulē. SOK ir saņēmusi vairākus aktuālus jautājumus no LOK, uz kuriem atbildes tiks sniegtas visdrīzākajā laikā.
07.04.2020.