Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ierobežojumi sakarā ar „Covid-19″ izplatīšanos

Redakcija

Autors • 23.03.2020.

Burtu lielums

Kā valstī noteiktie ierobežojumi sakarā ar „Covid-19" izplatīšanos ir ietekmējuši jūsu ikdienu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rigonda no Bērzaunes: – Retāk apmeklējam lielveikalus. Tagad studenti mājās no Rīgas, tas nozīmē, ka iepērkamies nedēļā reizi. Ikdienā skatāmies ziņas, lietojam dezinfekcijas līdzekļus. Mazāk kontaktu, tā kā esmu pašnodarbinātā, varu strādāt attālināti, bet pašaizsardzība nekad nav par lieku.

Ruta no Gulbenes novada: – Uz pilsētu braucam krietni retāk, nekā tas bija ierasts. Tagad, piemēram, pēdējoreiz bijām pirms divām nedēļām. Ikdienā laukos strādājam, darām savus darbus, dzīvojam piesardzīgi, mazgājam rokas n-tās reizes dienā.
Sekojam līdzi jaunākajai informācijai televīzijā, presē. Vairāk satraucamies par bērniem, kuri Rīgā strādā.

Līga no Vecadulienas: – Mazāk uz veikalu dodamies. Pati esmu no Pierīgas, šobrīd uz slimības lapas, bet ne vīrusa dēļ, tāpēc esmu atbraukusi pie mammas. Uz Madonu atbraucām tāpēc, ka te lielāks veikals – uzreiz visu var sapirkt gan pašiem, gan sunim un kaķim.

Vineta no Madonas: – Mazāk staigājam uz veikaliem, kādas divas reizes nedēļā. Ikdienā pati strādāju pārtikas veikalā. No mūsu puses visi noteikumi ir ievēroti, bet no pircēju gan ne. Neievēro elementāro 2 metru distanci, nevelk cimdus. Paši sevi nesargā un citus neciena.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


24.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px