Tiem, kas Madonā iecienījuši krodziņa "Šlāgeris" virtuvi un beķerejas picas, pīrādziņus un bulciņas, jāizturas ar sapratni, jo uzņēmuma darbinieki no 18. marta uz laiku devušies kārtējā atvaļinājumā.
Šāds lēmums SIA "Šlāgeris" pieņemts sakarā ar ārkārtas situācijas pasākumiem "Covid-19" izplatības ierobežošanai.
SIA "Šlāgeris" valdes loceklis Haralds Pūce komentēja: – Dodam darbiniekiem ikgadējo kārtējo atvaļinājumu un skatīsimies, kā mainīsies situācija. Beķereja slēgta no 18. marta vismaz uz trim nedēļām – varbūt atsāksim darbu 6. aprīlī, bet varbūt ceptuve būs slēgta līdz 14. aprīlim – to rādīs laiks un situācija. Krodziņš "Šlāgeris" aizvērts uz divām nedēļām. Vērtēsim, kā attīstīsies notikumi.
Ideālajā variantā krodziņš varētu atsākt strādāt ap 30. martu, bet arī – nevis pilnu darba laiku, bet saīsinātu. Viss atkarīgs no tā, kāda būs situācija valstī, mūsu novadā, Madonā. Ceru, ka tomēr piesardzības pasākumi būs lietderīgi, visiem ikdiena normalizēsies, ar laiku dzīve atgriezīsies normālās sliedēs un atsāksim darbu, kā ierasts. Jau tagad ir skaidrs, ka ēdināšanas uzņēmumiem ārkārtas situācija nes zaudējumus. Tai pašā laikā nav apstrīdams, ka piesardzības pasākumi ir jāievēro. Protams, izturamies ar sapratni, jo galvenais ir mūsu visu veselība. Esam piesardzīgi paši, neriskējam ar savu darbinieku veselību. Šajā vīrusa karantīnas laikā gatavot ēdienu, ja īsti nav, kas nāk uz krodziņu un nevar prognozēt, vai citudien atnāks, īsti jēgas nav. To jau mēs redzējām – pusdienās vēl kādi atnāk, bet pārējā laikā – tukšs. Skolēnu brīvlaikā, kas iekrīt šajā piesardzības pasākumu laikā, arī pieprasījums pēc beķerejas produkcijas ir gājis mazumā. Arī banketi šajā laikā nav ieplānoti. Izvērtējot visus aspektus, karantīnas laika iezīmes, tapa lēmums, ka uzņēmuma "Šlāgeris" darbiniekiem lietderīgāk ir atrasties atvaļinājumā. Darbinieki varēs padzīvot mājās, atpūsties, sakārtot vidi ap sevi, kam parasti nepietiek laika.
Noskaņojums ir mainīgs, jo ārkārtas situācijā uzņēmēji cietīs daudzās jomās.
20.03.2020.